כמה עולה טיפול שיננית ואיפה אפשר לעשות?

כמה עולה טיפול שיננית
שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook

תוכן עניינים

כל אדם צריך לפחות פעם בשנה להגיע לטיפול שמבוצע על ידי שיננית וחשוב מאד להקפיד על זה. השיננית מנקה את האבן שמצטברת בין השיניים וחשוב מאד להסיר אותה אחת לכמה חודשים. כאשר מצטברת שכבת האבנית צחצוח השיניים שמבצעים מדי יום הופך אט אט ללא אפקטיבי ועם הזמן עלולה להצטבר על השיניים שכבה של חיידקים ולכלוך. האבן מצטברת בכל מקום שבו היא יכולה להצטבר, לרבות בבסיס השיניים וברווחים שבין השיניים. המראה של האבנית עכור ולא אסתטי וגם זו סיבה טובה להגיע לשיננית. השאלה כמה עולה טיפול שיננית לא צריכה להיות שיקול וחשוב מאד בכל מקרה להגיע.

המחירים של טיפול שמבוצע על ידי שיננית

שיננית היא לא רופא שיניים אמנם אך יש חשיבות גבוהה מאד להגעה אליה, כאמור, לפחות פעם או פעמיים בשנה על מנת לבצע את הטיפול הדרוש. כאשר מגיעים אל מרפאת שיניים רב תחומית כמו https://www.avivsmile.co.il אפשר לקבל תחת קורת גג אחת את כל הטיפולים הנדרשים ואין ספק שזה נוח מאד. כאשר מגיעים לביקורת אצל רופא השיניים והוא ימליץ לקבוע תור לשיננית – אפשר בו במקום לקבוע את התור לשיננית שעובדת באותה המרפאה וכך אפילו להכיר אותה לפני. השיננית עובדת בצורה עדינה וסבלנית על מנת שלא לגרום למטופל כאב או חוסר נוחות והיא גם תסביר בדיוק מה היא עושה.

טווח המחירים של טיפול אצל שיננית

כיום יש סוגים שונים של מרפאות שיניים ולכן כאשר שואלים כמה עולה טיפול שיננית צריך לבדוק בדיוק על איזה סוג של מרפאה מדובר. יש מרפאות שפועלות תלת החסות של קופות החולים והטיפולים שמוצעים שם, גם על ידי שיננית, מסובסדים כך שהמטופלים משלמים מחירים נמוכים, יחסית. אצל מרפאות פרטיות טיפול של שיננית יכול לעלות בטווח שבין 150-300 ₪ וההמלצה היא לפנות למרפאות הפרטיות, שם יש למטופלים יותר זמן שמוקדש לטיפול בהם. טיפולי שיננית במרפאות הפרטיות אישיים הרבה יותר ולא בכדי אנשים רבים מעדיפים לשלם את המחיר הגבוה ולקבל יחס אישי, סבלנות ורגישות לכאב או חוסר נוחות.

החשיבות של טיפולי שיננית

אנשים רבים קובעים תור לרופא השיניים אחת לשנה וחושבים שבזאת הם יוצאים ידי חובה בכל הנוגע לבריאות השיניים שלהם. בפועל מדובר בטעות וגם אם רופא השיניים לא המליץ להם על כך – מומלץ לשאול מיוזמתם מתי כדאי להם לקבוע תור לשיננית. במעמד קביעת התור הם יכולים גם לשאול כמה עולה טיפול שיננית וכך כל המידע יהיה מונח לפניהם והם יוכלו להיערך לקראת ההגעה אל הטיפול. הם בעצמם יוכלו להרגיש שהשיניים שלהם הרבה יותר נקיות אחרי הטיפול וחשוב שהם יקבלו מהשיננית הנחיות בנוגע לצחצוח שיניים נכון שימנע בעיות בעתיד.

שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
אולי יעניין אותך?