איפה קונים ציוד ריתוך וכמה עולה?

ציוד ריתוך
שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook

תוכן עניינים

מלאכת הריתוך עברה לא מעט שינויים בשנים האחרונות ובזכות טכנולוגיות חדשות וחדישות שאט אט נכנסות גם לעולמות התעשייה השונים אפשר לראות התקדמות וחידושים גם בתחום הריתוך. אם בעבר היה מדובר בעבודה סיזיפית שצריך היה להתאמץ לא מעט בשביל להגיע לתוצאות משביעות רצון – הרי שכיום בעזרת ציוד ריתוך מתקדם וחדשני משך העבודה יכול להתקצר בלי להתפשר על האיכות של העבודה ועל הרמה הגבוהה הנדרשת של התוצרים הסופיים. חשוב שכל רתך ימצא את המכשור הטוב ביותר שמתאים לדרישות והצרכים המקצועיים שלו ויבחר אותם בקפידה מתוך מבחר גדול מאד של כלי עבודה ואביזרים.

לקנות אביזרי ריתוך במקום הנכון

לא בכל ספק או חנות מוכרים ציוד ריתוך מתקדם וחדשני ולכן חשוב מאד לשים לב איפה בוחרים לקנות בסופו של דבר. צריך לוודא שלא רק נמכר במקום זה או אחר הציוד הדרוש והפופולרי ביותר כיום בקרב רתכים ובעלי מקצוע אלא שגם העובדים בעצמם בקיאים בתחום, מבינים בו ויכולים להסביר אודות המכשור שקיים בחנות או להמליץ על סוג זה או אחר של מכשירים. מכיוון שמדובר במלאכה שלא הרבה אנשים עוסקים בה – חשוב מאד לדעת אל מי לפנות ועם מי להתייעץ על מנת לקבל את המידע המקצוע המהימן ביותר ועל פיו לבצע את הבחירה הנכונה והמתאימה.

המחירים שציוד ריתוך

כאשר מדברים על הציוד הדרוש לשם ביצעו מלאכת ריתוך צריך להבין שמדובר על כמה וכמה אביזרים וכלי עבודה – רתכת חשמלית, אלקטרודות, מלחימים, מסיכות בטיחות ומגוון רחב של אביזרים נלווים. ההוצאה הגדולה ביותר תהיה עבור הרתכת, שכן מדובר במכשיר חשמלי מתקדם והמחיר שלו יעלה על פי ההספק החשמלי שלו. רתכות שמיוצרות על ידי חברות מובילות ומוכרות בתחום יכולות לעלות גם כמה אלפי שקלים והן טובות ואיכותיות. את האלקטרודות אפשר להשיג באריזות של 10 והמחיר שלהן נקבע על פי הקוטר שלהן. אפשר לומר באופן כללי שהמחיר של אלקטרודות נע בסביבות 150 ₪. למסיכות יש טווח מחירים משלהם בשל המבחר הגדול הקיים.

החשיבות של הצטיידות מקצועית ואחראית

כאשר מדובר בהתלבטות אשר מלווה את הקנייה של ציוד ריתוך אין ספק שלחברה המייצרת יש תפקיד חשוב ומהותי בקביעה ובבחירה. כל רתך רוצה לעבוד עם המכשור וכלי העבודה שלא רק יהיו הכי מתקדמים ומתאימים לעבודה המדוברת אלא גם יתאימו לו לתקציב שהוא יכול להעמיד לטובת הקנייה. הוא רוצה רתכת שתחזיק מעמד הרבה זמן, אלקטרודות חזקות ואיכותיות ומסיכה ברמה גבוהה שתגן על העיניים שלו כאשר הוא עובד ומבצע את עבודת הריתוך. ללא ספק לאחר שהוא יבחן את האפשרויות המרובות והמגוונות ויבין לעומק מה ההבדלים בין הדגמים או הסוגים השונים – יהיה לו קל יותר לבצע את הבחירה הנכונה ביותר.

שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
אולי יעניין אותך?