כמה עולה מתקן מתנפח לילדים?

מתקן מתנפח לילדים
שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook

תוכן עניינים

מתקנים מתנפחים הם אטרקציה שכל הזמן כיף להשתעשע בה. ילדים אוהבים מאד את המתקנים האלה וישמחו לקפוץ בהם בכל מקום ובכל עת. מהסיבה הזאת לא מעט הורים יבדקו את האפשרות של קניית מתקן מתנפח שיהיה להם בבית משלהם. כמובן שלשם כך צריך מרפסת גדולה מאד או גינה רחבת ידיים אך מכיוון שיש כיום אינספור סוגים ודגמים של מתקנים מתנפחים – הרי שאפשר גם לבחור את הגודל שיהיה הכי מתאים לצרכים המשפחתיים. שאלה לא פחות חשובה שנשאלת היא מה המחיר של המתקן, זאת על מנת לבצע את ההערכה של כדאיות אל מול השכרה של מתקן מדי פעם.

מחירים של מתקנים מתנפחים

מכיוון שיש לא מעט סוגים, גדלים וצורות של מתקנים מתנפחים הרי שטווח המחירים יהיה מגוון במיוחד. באתר של https://www.mitnaphim.co.il אפשר להתרשם גם מסדר גודל של מחירים וגם מצורות, צבעים ודגמים של מתקנים מתנפחים. חשוב לשים לב לסוג המתקן – יש מתנפחים יבשים וכאלה שמתאימים ומיועדים לשימוש עם מים וכך יש בהם הופך ייחודי ומהנה הרבה יותר. המחירים של אלה וגם של אלה נע בטווח של כמה אלפי שקלים, זאת בעיקר בשל הגודל שלהם. מכיוון שבדרך כלל יותר מילד אחד עושה שימוש במתקן הרי שיהיה מדובר במתקן גדול, מה שיסביר את המחיר הגבוה.

קניית מתקן מתנפח – מחיר אל מול תמורה

מי שיש לו גינה גדולה או מרפסת בבית וישלו במשפחה ילדים צעירים – יתכן מאד שקנייה מתקן מתנפח תהיה כדאית ונכונה עבורו. בהחלט יכול להיות שימוש רב במתקן ובגילאים מסוימים הילדים יוכלו בעצמם לתפעל את המתקן ולנפח אותו. כך הם יידעו בדיוק מה לעשות ואיפה ללחוץ במפוח שמכניס אוויר למתקן ויידעו כמה זמן עליהם להמתין עד שיש אוויר בכל חלקי המתקן ואפשר להתחיל לקפוץ עליו וליהנות ממנו. במקרה זה המחיר יהיה שווה וכדאי מאד ויחסוך מההורים שכירה של מתקנים מתנפחים מדי פעם. כך יהיה להם את מתקן משלהם והם יוכלו להפעיל אותו מתי שירצו. כששימוש במתקן צפוי להיות רב ואינטנסיבי – הקנייה תהיה כדאית.

למה לבחור דווקא במתקן מתנפח?

כאמור, ילדים במגוון גילאים נהנים מאד מהקפיצה במתקן המתנפח ולכן הוא יכול להיות רעיון מצוין עבור כל משפחה ועבור כל בית פרטי עם גינה גדולה. מתקן מתנפח יהיה אטרקציה פרטית גם עבור החברים של הילדים וכמובן עבור ילדים נוספים מהמשפחה – נכדים או בני דודים. יש מתקנים מתנפחים שפשוט אף פעם לא נמאס מהם וכך הילדים יכולים ליהנות בכל יום מחדש מהקפיצה והמשחק במתקן. ייקח הרבה מאד זמן עד שהילדים יהיו גדולים מדי בשביל לקפוץ במתנפח ובמהלך הזמן הזה העלות הכספית כבר מזמן תתקזז ותהפוך להשקעה של ממש שהחזירה את התשואה שלה.

שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
אולי יעניין אותך?