5 מתנות מושלמות שילדים אוהבים לקבל

מתנות לילדים
שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook

תוכן עניינים

איזה כיף להעניק מתנות מושלמות לילדים. יש לא מעט ילדים שיודעים מה הם רוצים. ויש כאלה שאוהבים שמפתיעים אותם. ויש כאלה שאוהבים גם וגם. בכללי – אפשר להתכוונן לתחומי העניין, למה שמרגש אותם, למה שממש נעים להם לקבל ולפעילויות שטוב להם לחוות. ואנחנו נסביר על זה עוד בהמשך. בכתבה זו נפרוס לפניך 5 פריטי משחק שאפשר להעניק לילדים להנאתם.

ספר מוזיקלי כמתנה לילדים?

יש לזכור, שעצם קבלת המתנה כבר יכול להיות מרגשת בפני עצמה. לא צריך לקלוע לאיזה סף עליון מסוים. אם כי, אם גם המתנה מתלבשת להם יופי ומסתדרת להם יפה – הרי שזה פלא גדול. ניתן לחשוב מלכתחילה עם מה ילדים בגיל מסוים רוצים לקבל. נניח, ילדים קטנים, אם לא בכל גיל, ישמחו לקבל מתנות שיעזרו להם להשתמש בדמיון שלהם. בין אם זה משהו שמעודד פעילות יצירתית או ממש סיפורים יצירתיים שמסופרים תוך כדי משחק. כמו לדוגמה, ספר מוזיקלי ומה שאפשר לעשות איתו בפרי סטייל. 

ואם כבר בספר מוזיקלי עסקינן – נכון, יש הורים שכנראה יעדיפו שהספרים לא יפציצו בקולות מוזיקליים. ועם זאת, אפשר שיהיו ספרים שממש נעים לשמוע ולהאזין, וגם אם הילד יבחר לנגן אותם שוב ושוב – זה דווקא יוסיף הרבה עושר לאווירה. בייחוד אם מדובר בספרים גרפיים, עם מסרים יפהפיים שאפילו מזמינים להפעלת דמיון ומשחק יצירתי. מעבר לכך, ישנם ספרים שיכולים ממש להוות

פאזלים כמאסטר פיס על הרצפה?

.המתנה הבאה – פאזלים! יכול להיות שהפאזל יצטרך להיות יותר פשוט ויותר קשיח, בהתאמה לגיל ולמידת המוכנות. פאזלים גדולים במיוחד (כלומר, כל חלק בפני עצמו מהווה חתיכה גדולה שקל לתמרן ולהכניס למקומה – ובאופן כללי, לתפוש את המהות שלה ולאן נכנסת "לתוך השלם") ועמידים במיוחד יכולים להתאים גם לגילאים צעירים יחסית. מה גם, שהחלקים כה גדולים יותר קל לגלות אותם ולשים אותם במקומם. ואם במקרה יש הרבה חלקים, עצם זה שהם כה גדולים – מאפשר ליצור יצירה וויזואלית די כבירה בממדיה – ובכך אפשר  לייצר מאסטרפיס לכל אורך הרצפה. יכול להיות שזה יהיה די מרתק עבור הילדון, כמו גם יעודד תחושת הישגיות והצלחה – שכן, ההגשמה הפיזית כה ברורה ומרשימה.

סט בישול לילדים?

המלצה אחרת, כמתנה שילדים אולי ישמחו לקבל – היא סט בישול. אפשר ללכת על סט בישול צעצועי במיוחד – על מנת לשחק בנדמה לי. ואפשר ללכת גם על סט בישול מותאם לילדים אשר ניתן לעשות איתו דברים מרתקים במטבח. כמו להכין מרק עוף עם שוקולד, ספגטי מענבים וכן הלאה תכשירים מיוחדים. ואפשר גם ללכת על סט בישול שבאמת ניתן להשתמש בו במטבח ולהכין דברים לגיטימיים, תוך שכל הערכה מתאימה לכך ואפילו יש הנחיות מדויקות שניתן לעקוב אחריהן – אולי בליווי מבוגר ואולי בלי.

סט בישול לילדים

לבנות וליצור אוהל בבית?

מתנה נוספת – היא כריות ושמיכות, כמו גם מקלות פלסטיק. איך זה משמש כמתנה? אפשר לבנות עם זה אוהל בתוך הבית. ילדים אוהבים אוהל – לפחות אלו שאנו מכירים. וכשהם יבינו את הפוטנציאל…  השמיים הם הגבול.

ומה לגבי לגו?

וכרעיון אחרון – לגו. ערכת לגו יכולה להיות רב ממדית ורב שימושית. ניתן ליצור איתה אינספור דרכים, להתקדם צעד אחר צעד ולראות את ההגשמה מתעוררת לחיים. זה כשלעצמו, יכול להיות ממש מענג, מספק ואפילו מעניין ומפתח. אפשר לברר עוד על לגו באתר של פנאי לי.

שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
אולי יעניין אותך?